Vítejte na stránkách mistrzababku.cz

Mistrzababku.cz je portál kde můžete vyhledat nebo nabídnout své služby. Používání portálu je jednoduché, a hlavně je zdarma.

 

Pokud potřebujete vyhledat mistra či službu, zadejte do vyhledávacího okénka jakou službu a kde hledáte. Portál Vám vyhledá odborníky ve Vašem okolí. Těch můžete následně i ohodnotit, a tak se podělit o Vaše zkušenosti.

 

Pokud službu nabízíte ať už jako firma, živnostník nebo soukromá osoba, vytvořte si profil, a nabídněte své služby. Pokud nabízíte několik služeb, vytvořte několik nabídek.

 

 

Proč tyto stránky vůbec vznikly, a v čem jsou jiné oproti jiným portálům?

Portál jsem vytvořil na pomoc řemeslníkům, mistrům, firmám a lidem, kteří si chtějí svou šikovností přivydělat pár korun do rozpočtu.

Po vytvoření profilu si můžete přidat svou nabídku (nebo nabídky) včetně fotografií. Nabídku Vašich služeb může také kdokoliv sdílet na kterékoliv sociální síti, či zaslat e-mailem jedním klikem přímo z Vaší nabídky.

 

 

100% zdarma

Portál kde můžete vyhledat nebo nabídnout své služby s inzercí zdarma mistrzababku.cz je pro všech 100% zdarma. Nikdo neplatí žádné poplatky za registraci, zveřejnění inzerátu či cokoli jiného.

 

Nezdálo se mi totiž fér vydělávat na šikovnosti jiných. Také zde nenajdete žádné placené služby, jako přednostní zobrazování inzerátu, topování a podobně. Všechny inzeráty jsou si rovnocenné. Toto je z důvodu aby nabídky malých živnostníků a firem nezanikly mezi nabídkami těch větších.

 

Pokud službu hledáte, tak si ji vyhledejte na hlavní stránce. Vyhledávání služeb je bez vytváření profilu, a je samozřejmě zdarma.

 

 

 

Jaká je úloha portálu?

Úkolem portálu na nabídku a vyhledávání služeb s inzercí zdarma mistrzababku.cz je nabídnout zkušených mistrů, který se ve svém řemesle vyznají, jsou vstřícný, jednají férově a nedělají ostudu svému řemeslu. Proto budu rád pokud budou přibývat hodnocení, které pomohou vybrat ostatním toho “pravého” mistra. Ať už bude hodnocení pozitivní, které mistrů povzbudí, nebo negativní, které řekne v čem by se očekávalo zlepšení, budu rád pokud ho napíšete. Cílem je nabídnout kvalitní služby za férovou cenu.

 

 

Na závěr

Věřím, že název stránky MISTR ZA BABKU – MISTR ZA FÉROVOU CENU bude odrážet kvalitní práci za opravdu férovou cenu, a portál se v krátké době stane oblíbeným a jedním z nejvyužívanějším na vyhledávání služeb po celém Česku.

 

Mistrem přeji mnoho spokojených zákazníků, a zákazníkům zas hodně šikovných mistrů.

 

Prosím nezapomeňte si přečíst i stránky o pravidlech používání a o ochraně osobních údajů.

 

Budu rád pokud se podělíte i vy o své zkušenosti. Také mi můžete posílat nějaké nápady a podněty či připomínky na kontaktní e-mail: info@mistrzababku.cz

 

Děkuji Jan.

Zanechat odpověď