Kdo jsem

a proč jsem vytvořil portál na nabídku a vyhledávání služeb zdarma?

Jmenuji se Jan, jsem živnostník při zaměstnání, a v roce 2020 kdy jsou spuštěny tyto stránky oslavím 50 let.

Portál jsem vytvořil v dobách kdy nás překvapila pandemie COVID 19 (koronavirus) na pomoc řemeslníkům, mistrům, firmám a lidem, kteří si chtějí svou šikovností přivydělat hlavně v oblasti spojených s domem, bytem, ​​zahradou či jinými službami. Po vytvoření profilu při kterém nejsou požadovány žádné citlivé údaje, si můžete přidat svou nabídku (nebo nabídky) včetně fotografií. Pravidla pro používání stránek jsou jednoduchá, jasná a přehledná. Nabídku Vašich služeb může také kdokoliv sdílet na kterékoliv sociální síti, či zaslat e-mailem jedním klikem přímo z Vaší nabídky.

 

100% zdarma

Portál na nabídku a vyhledávání služeb s inzercí mistrzababku.cz je pro všechny 100% zdarma. Nikdo neplatí žádné poplatky za registraci, zveřejnění inzerátu či cokoli jiného. Nezdálo se mi totiž fér vydělávat na šikovnosti jiných. Také zde nenajdete žádné placené služby, jako přednostní zobrazování inzerátu, topování a podobně. Všechny inzeráty jsou si rovnocenné. Toto je z důvodu aby nabídky malých živnostníků a firem nezanikly mezi nabídkami těch větších.

 

Pokud službu hledáte, tak si ji vyhledejte na hlavní stránce. Vyhledávání služeb je bez vytváření profilu, a je samozřejmě zdarma.

 

Jaká je úloha portálu Mistr za babku – Mistr za férovou cenu

Úkolem portálu na nabídku a vyhledávání služeb s inzercí zdarma mistrzababku.cz je nabídnout zkušených mistrů, který se ve svém řemesle vyznají, jsou vstřícný, jednají férově a nedělají ostudu svému řemeslu. Proto budu rád pokud budou přibývat hodnocení, které pomohou vybrat ostatním toho “pravého” mistra. Ať už bude hodnocení pozitivní, které mistrů povzbudí, nebo negativní, které řekne v čem by se očekávalo zlepšení, budu rád pokud ho napíšete. Cílem je nabídnout kvalitní služby za férovou cenu.

V případě připomínek k samotnému portálu, můžete psát na: info@mistrzababku.cz

 

Na závěr

Věřím, že název stránky MISTR ZA BABKU – MISTR ZA FÉROVOU CENU bude odrážet kvalitní práci za opravdu férovou cenu, a portál se v krátké době stane oblíbeným a jedním z nejvyužívanějších na vyhledávání služeb po celém Česku.

Mistrům přeji mnoho spokojených zákazníků, a zákazníkům zas hodně šikovných mistrů.

Vaše případné návrhy, poznámky, připomínky, podněty na blog a cokoliv jiného mi můžete poslat přes kontaktní e-mail info@mistrzababku.cz

 

Pokud hledáte nebo nabízite služby naSlovensku, můžete navštívit Slovenkou verzi tohohle webu www.majsterzababku.sk

Prosím nezapomeňte si přečíst i stránky o pravidlech užívání

 a o ochraně osobních údajů.

 

Děkuji Jan.