Registrace zdarma? Nedejte se nachytat!

Nabízíte službu? Dejte pozor kde své služby inzerujete.
Za sloganem REGISTRACE ZDARMA se skrývají často nemalé poplatky za všechno ostatní! O tom se ale dozvíte, až když se zaregistrujete, a vyplníte všechny kontaktní a nejednou i citlivé údaje. Stránky se tváří přátelsky, ale jejich jediným cílem je vydělat na Vás. Pokud si pozorně nepřečtete podmínky, nevědomky se zavážete ik tomu, že svou nabídku nemůžete inzerovat nikde jinde než na tom jednom jediném portálu.

Očekáváte že za vámi provedené služby bude zaplaceno přímo Vám? No, mělo by to tak být, ale zkušenosti jsou jiné. Často se zavážete k tomu, že za vaši robotu bude kasírovat někdo jiný, a pak Vám z toho vyplatí “Váš” podíl. Očekáváte že máte alespoň právo na Váš podíl z roboty kterou jste provedli? Nooooooo … ne.

Svou registraci jste si rozmysleli, a chcete ji stáhnout? Tak zkuste najít návod jak na to. Správci stránek pro které je prioritou jen jejich vlastní zisk takovou možnost ani nenabízejí. A pokud ano, tak se s vámi budou nejprve velmi dlouho natahovat (čest výjimkam)

Máte dojem že toto nemůže být pravda?
Zkuste si pečlivě přečíst podmínky používání některých portálů nabízejících inzerci.

Máte podobné nebo jiné zkušenosti? budu rád pokud se s nimi podělíte s ostatními.

Portál mistrzababku.cz je v tomhle úplně jiný. Není zdarma pouze registrace, ale vše včetně sdílení všech inzerátů na FB a Twitteru.

Platby Vám nikdo nekontroluje. Účtujete si sami, a celá platba zůstává Vám.

Jsou jiné stránky kde můžete své služby nabídnout opravdu zdarma? Ano, jsou. Jenže pokud nezakoupíte balíček PRO nebo Topování, tak se vaše nabídka zobrazí pouze sporadicky, někde na místě 80+ kde se už ani nikdo nedívá.
Prošel jsem množství stránek nabízejících službu inzerce, ale nenašel jsem žádnou takovou která by byla opravdu, opravdu zdarma.

Tak jsem se rozhodl vytvořit stránku mistrzababku.cz která je 100% zdarma.
Nabídněte své služby kdekoliv v Čechách, a neplaťte za to ani halíř.

Přeji úspěšný den!

Zanechat odpověď